Najnowsze oferty pracy

  • Architekt it w zespole rozwoju iko

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Na co dzień w naszym zespole: odpowiadasz za przygotowywanie architektury dla nowych, złożonych projektów w największych aplikacjach bankowości elektronicznej w Polsce, określasz wymagania dotyczące projektów: środowisko sprzętowe, infrastruktura, oprogramowanie, dobór narzędzi i...
Zobacz więcej ofert pracy

Architekt systemów informatycznych

GOBARTO S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2436 dni temu

GOBARTO S.A. to największa w Polsce firma zajmująca się ubojem i rozbiorem mięsa czerwonego (wieprzowina, wołowina, dziczyzna). Spółka kontroluje i jest zarazem najważniejszą częścią grupy kapitałowej, którą aktualnie tworzy około 30 firm z branży rolno-spożywczej z terenu całej Polski, Ukrainy oraz Niemiec. Grupa Kapitałowa jest m.in. liczącym się dystrybutorem mięs i wędlin w kraju, posiada istotny udział w rynku dziczyzny, a zakupem w 2007 r firmy Stół Polski – znanego regionalnego producenta wędlin kategorii Premium - grupa rozpoczęła przygotowania pod ekspansję na rynku przetwórstwa. GOBARTO S.A. od 2002 r. jest spółką giełdową – nasze akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 2017/02/IT

Zadania:

  • Projektowanie architektury rozwiązań IT optymalnie wspierających realizację potrzeb biznesowych
  • Identyfikacja wymagań dotyczących środowiska sprzętowego, infrastruktury i oprogramowania
  • Identyfikowanie i zarządzanie czynnikami ryzyka związanymi z przyjętą architekturą i technologią, dobór technologii, produktów i narzędzi
  • Szacowanie pracochłonności i kosztów zaprojektowanych rozwiązań
  • Analizowanie wpływu proponowanych zmian na istniejące systemy i projekty
  • Analizowanie i zarządzanie zależnościami projektowymi
  • Współpracę z team’ami developerskimi odpowiadającymi za poszczególne systemy
  • Współtworzenie Strategii IT w zakresie inicjatyw architektonicznych, zmian technologicznych oraz docelowej architektury
  • Dbałość o projektowanie rozwiązań spełniających wymagania bezpieczeństwa i wydajności
  • Współpraca z właścicielami biznesowymi w celu zrozumienia potrzeb i zaprojektowania najlepszych rozwiązań

Wymagania:

  • Kandydat powinien posiadać min 5 letnie doświadczenie zawodowe, uzyskane na stanowisku pracy o zbliżonych charakterze.
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość zagadnień z zakresu projektowania systemów informatycznych i nadzorowania procesu ich wdrażania
  • Znajomość zagadnień SOA oraz zagadnień związanych z wydajnością rozwiązań i ich bezpieczeństwem
  • Wiedzą w zakresie informatyki i nowoczesnych technologii
  • Doświadczenie w środowisku SAP
  • Doświadczenie w rozwiązaniach z wykorzystaniem chmury obliczeniowej
  • Zdolności analityczne i komunikacyjne
  • Znajomość obsługi oprogramowania wykorzystującej usługi WebServices, WMS, WFS, modelowanie procesów biznesowych (MSSQL Server, MS IIS)
  • Umiejętność samoorganizacji pracy, samodzielność, zdyscyplinowanie
  • Powinien posiadać świadomość kosztową, pozwalającą na ocenę opłacalności wdrażania danych technologii
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym plusem będzie znajomość zagadnień z branży FMCG
  • Zorientowanie na osiąganie wyników

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i oczekiwań pracodawcy
  • Rozwojową pracę w dużej, prestiżowej firmie z sektora FMCG
  • Karta OK System
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

Proszę o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez GOBARTO SA, zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom wchodzącym w skład grupy kapitałowej GOBARTO SA.