Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

    Synevo Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2    praca stacjonarna   dziś wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Opis stanowiska: Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego; Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym; Rozwój kompetencji podległego zespołu; Nadzór nad realizacją wykonywanych badań; Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Laboratorium R&D

Antal International
Wrocław
praca stacjonarna
3481 dni temu

Antal Engineering & Operations

Antal Internationaljest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Szukasz nowych wyzwań zawodowych?
Chciałbyś rozwijać się w międzynarodowej firmie?
Jesteś specjalistą w branży, gotowym na podjęcie pracy w doświadczonym zespole?

Jeśli tak - aplikuj teraz na stanowisko KIEROWNIK LABORATORIUM R&D do firmy naszego Klienta, firmy produkcyjnej o pozycji lidera rynku w branży lakierniczej.

Stanowisko

  • Nadzór merytoryczny nad działalnością Laboratorium R&D
  • Kierowanie pracą podległego zespołu
  • Opracowywanie nowych receptur produktów i technologii
  • Wdrażanie i udoskonalanie technologii w procesie produkcyjnym
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej
  • Utrzymywanie kontaktów z klientem w zakresie procesów reklamacyjnych
  • Opracowywanie metod badań i kontroli surowców oraz gotowych produktów
  • Wdrażanie zasad Systemu Zarządzania Jakością

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (chemia przemysłowa lub procesowa)
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w przemyśle chemicznym, w firmach produkcyjnych z branży farbiarskiej lub lakierniczej
  • 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu Laboratorium Badań i Rozwoju
  • Rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem i szkolenia personelu
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Szkolenia z zakresu zarządzania jakością i bezpieczeństwem pracy
  • Szeroka znajomość branży lakierniczej w Polsce

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie lidera rynku
  • Możliwości rozwoju zawodowego w zespole specjalistów
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

To Twoja szansa - aplikuj teraz!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).