Najnowsze oferty pracy

  • Operations Manager

    Unique People sp. z o.o.   Katowice    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer
    2 dni
    Główne zadania: realizowanie celów ilościowych i jakościowych na podległych projektach sprzedażowych oraz infolinijnych w ramach wyznaczonej strategii, analiza otrzymywanych raportów oraz optymalizacja kluczowych procesów, bieżąca praca z kadrą managerską, delegowanie zadań i...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Sekcji Sprzedaży Telefonicznej

Grupa NEUCA
Szczecin
praca stacjonarna
3185 dni temu

Masz doświadczenie w call center? Chciałbyś dalej rozwijać się w tym obszarze? Masz potencjał? Lubisz ambitne zadania? Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! U nas nie musisz mieć wcześniejszych doświadczeń kierowniczych!

Obecnie do naszej spółki Infonia sp. z o.o. w Szczecinie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin Numer referencyjny: KSST/08

Osoba, której szukamy będzie odpowiedzialna za:
  • kierowanie Sekcją Sprzedaży Telefonicznej,
  • realizację planów sprzedaży,
  • bieżący monitoring wskaźników efektywności sprzedażowej,
  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem,
  • prowadzenie bieżących coachingów i rozmów rozwojowych,
  • utrzymanie oraz rekomendację zmian standardu pracy podległych pracowników.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta,
  • łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności budowania relacji,
  • min. 2-letniego doświadczenia w sprzedaży i/lub obsłudze klienta,
  • skuteczności i determinacji w osiąganiu celów.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa i premia motywacyjna),
  • nowoczesne środowisko pracy,
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe,
  • zatrudnienie na pełny wymiar czasu pracy na podstawie umowy o pracę.