Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Pielęgniarka śląskie
Pielęgniarka/Pielęgniarz

DrBeat
śląskie
praca stacjonarna
2633 dni temu

Ogłoszenie numer: 1520412, z dnia 2017-02-09

DrBeat

Jesteśmy dobrze finansowaną, początkującą firmą, z branży medycznej. Nasze biura mieszczą się w Australii, Wielkiej Brytanii i Polsce.

Jesteśmy zwolennikami technologii i często ją wykorzystujemy, by ułatwić pracę zatrudnionym przez nas pielęgniarkom/pielęgniarzom.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Rewelacyjna oferta pracy dla pielęgniarek

Praca w Wielkiej Brytanii w charakterze pielęgniarki przez 75% roku. Przez pozostałą część roku praca w Polsce, w miejscu zamieszkania, współpraca z drużyną techniczną, przy doskonaleniu aplikacji związanych z opieką medyczną.

Wymagania

Kogo szukamy i czego oczekujemy:

  • Energicznych i wykwalifikowanych pielęgniarek/pielęgniarzy
  • Umiejętności posługiwania się komputerem
  • Znajomości języka angielskiego
  • Osób chętnych do nauki i przystąpienia do egzaminów z języka angielskiego w przyszłości

Dodatkowo preferujemy ale nie wymagamy:

  • Dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwo z tytułem ‘magister pielęgniarstwa’.
  • Dyplom ukończenia studiów wyższych zawodowych na kierunku/specjalności pielęgniarstwo z tytułem ‘licencjat pielęgniarstwa’.

Wysokość wynagrodzenia, zależeć będzie od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji.

Oferujemy

  • Chciałbyś/chciałabyś zarabiać 100,000 zł rocznie? (nie, to nie pomyłka!)
  • Interesowałoby cię spędzenie 75% roku na podróżach?
  • Czy fascynują cię innowacje i nowatorskie pomysły?
  • Czy chciałbyś/chciałabyś poprawić swoje kwalifikacje?