Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Inwestycji

CIECH Soda Polska S.A
Inowrocław
praca stacjonarna
2454 dni temu

Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce. Obecnie dla spółki CIECH Soda Polska S.A poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Inowrocław
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: budowlane, mechaniczne)
  • Znajomość Prawa Budowlanego i Postępowania Administracyjnego
  • Znajomość i sprawne posługiwanie się Pakietem Microsoft Office w tym MS Project
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Twoje zadania:
  • Udział w przygotowaniu założeń dla realizacji projektu inwestycyjnego, w celu opracowania kompletnej dokumentacji technicznej
  • Sporządzanie założeń technicznych które są podstawą SIWZ i zapotrzebowanie na zakup maszyn , urządzeń, konstrukcji dla realizowanych zadań w ramach branży
  • Współpraca z Kierownikiem projektu, udział w ocenie technicznej złożonych ofert na roboty i usługi w ramach branży
  • Zapoznawanie się z umowami, dokumentacją inwestycji, zbiorczym zestawieniem kosztów, harmonogramami dostaw oraz montażu urządzeń inwestycyjnych
  • Uczestniczenie w opracowywaniu wniosków z przebiegu zadania inwestycyjnego w celu udoskonalenia procesu realizacji inwestycji, wykonywanie raportów, prezentacji oraz prognozowanie wykonania zakończenia prac inwestycyjnych