Najnowsze oferty pracy

  • Architekt it w zespole rozwoju iko

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Na co dzień w naszym zespole: odpowiadasz za przygotowywanie architektury dla nowych, złożonych projektów w największych aplikacjach bankowości elektronicznej w Polsce, określasz wymagania dotyczące projektów: środowisko sprzętowe, infrastruktura, oprogramowanie, dobór narzędzi i...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. rozwoju oprogramowania

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
3339 dni temu

Witamy u najbardziej innowacyjnego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, witamy w naszym zespole!

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Bosch and Siemens home appliances group.

Nasze urządzenia ułatwiają życie. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 8 mld euro zachwycamy wymagających klientów na całym świecie inteligentną techniką, wyjątkowym wzornictwem oraz najwyższym komfortem obsługi.

Twoje myślenie ma w naszej firmie przyszłość!

Do naszego Oddziału w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA: Do Twoich zadań na stanowisku ds. rozwoju oprogramowania należeć będzie:

  • wdrażanie software`u procesowego w zmywarkach (sterowanie procesem zmywania);
  • koordynacja testów w/w software`u w Fabrykach Zmywarek na całym świecie;
  • bliska współpraca z Działem Zarządzania Jakością w aspekcie dopuszczenia software`u do produkcji seryjnej;
  • wdrażanie software`u w językach programowania C / C++.

IDEALNY KANDYDAT: Idealny kandydat to osoba posiadająca wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, elektroniki, elektrotechniki lub pokrewne oraz doświadczenie w zakresie tematyki związanej z rozwojem oprogramowania. Wymagana jest znajomość języków programowania C/C++, a także kompilatorów, systemów zarządzania wersjami (preferowany Serena PVCS Version Manager), narzędzi testowych, metod testowych oraz know-how współczesnych metod rozwoju software`u.

To osoba systematyczna, samodzielna, posiadająca umiejętności analityczne, potrafiąca współpracować w zespole. Ponadto wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego.