Podobne oferty pracy

Asystent/ka Działu Prawnego
Miejsce pracy: Poznań

Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, ponad 4500 placówek i ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Twoje zadania:
  • prowadzenie Archiwum Prawnego Spółki
  • prowadzenie rejestrów z obszaru compliance i rejestru pełnomocnictw
  • zapewnienie prawidłowego i sprawnego obiegu dokumentów korporacyjnych pomiędzy Organami Spółki
  • sporządzanie pism, wniosków
  • zarządzanie obiegiem korespondencji sądowej
  • współpraca z kancelariami prawnymi i notarialnym w tym sprawdzanie, opisywanie i akceptacja faktur
  • zarządzanie kalendarzem spraw sądowych
Oczekujemy od Ciebie:
  • wykształcenia wyższego (preferowane: administracja, prawo)
  • doświadczenia w pracy o podobnym zakresie obowiązków (mile widziane)
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • odpowiedzialności i samodzielności
  • zaangażowania i inicjatywy w działaniu
  • umiejętności pracy w zespole
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • perspektywę rozwoju w ramach struktur organizacyjnych
  • doświadczenie w firmie o ugruntowanej pozycji w branży FMCG
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • pracę w nieformalnej, przyjaznej atmosferze
Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Żabka Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.
zabkapolska.pl

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl