Podobne oferty pracy

Jeśli poszukujesz swojego miejsca na rynku pracy , jesteś osobą komunikatywną, ambitną i nastawioną na realizację celów -mamy dla Ciebie propozycję pracy na stanowisku:

Asystent kadr i księgowości
Miejsce pracy: Błonie pod Warszawą
Obowiązki:
  • obsługa wewnętrzna Spółki w obszarze kadrowo – płacowym (pod okiem doświadczonego specjalisty)
  • sporządzanie dokumentów w zakresie nawiązania, zmiany i rozwiązania stosunku pracy,
  • księgowanie kas i Faktur Vat
  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, karty zasiłkowe etc.),
  • przygotowywanie listy płac,
  • wprowadzanie i analizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym,
  • tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub kurs kadrowo-płacowy
  • zainteresowanie zagadnieniami płacowymi, ubezpieczeniowymi, podatkowymi i prawa pracy,
  • doskonałe zdolności organizacyjne oraz interpersonalne, sumienność i dokładność.
Oferujemy:
  • pełne przeszkolenie i wdrożenie do zawodu,
  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie w przedziale 1800-2000zł netto,
  • realna szansa rozwoju zawodowego i awansu,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • przyjazną atmosferę.

Poznaj

Vesta Polska sp. z o.o.

Jesteśmy międzynarodową firmą świadczącą szeroki wachlarz usług logistycznych.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy nie boją się ciężkiej pracy za adekwatne wynagrodzenie. Dbamy, aby nasi pracownicy stanowili zespół i świetnie czuli się ze sobą na co dzień.

Niezależnie od tego czy jesteś ekspertem, czy dopiero zaczynasz swoją karierę, masz szansę pracować z nami. Jeśli jesteś osobą kreatywną i odpowiedzialną, angażujesz się w pracę i lubisz pracować z ludźmi, masz pozytywną energię i jeszcze potrafisz się uczyć (najlepiej na błędach innych) to jest duża szansa, że właśnie Ciebie szukamy.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl