Podobne oferty pracy

Agencja Pracy Headhunters dla swojego klienta – 4* hotelu w Bawarii, Niemcy - poszukuje odpowiedniego kandydata zainteresowanego podjęciem stałej pracy na stanowisku:

Chef de Partie / Kucharz
Obowiązki:
  • Przygotowanie dań w wyznaczonej sekcji zgodnie ze recepturami i instrukcjami,
  • Kontrola właściwego wykorzystania produktów,
  • Kontrola i utrzymanie czystości i standardów bezpieczeństwa zgodnie z przepisami HACAP.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego kucharza,
  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie bezpośrednie, na niemieckich warunkach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus dodatki ustawowe,
  • Praca w pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość pracy w systemie 3/1 (3 tygodnie pracy, tydzień w Polsce),
  • Możliwość zapewnienia pracy dla współmałżonka.
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).

Poznaj

Headhunters

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami w Polsce, jak i poza granicami kraju. Jesteśmy aktywni w wielu różnorodnych branżach zawodowych, a dzięki specjalistom, którzy tworzą nasz zespół, potrafimy szybko i efektownie dopasować się do potrzeb zarówno naszych Partnerów, jak i osób poszukujących zatrudnienia, dzięki czemu możemy wspólnie budować sukces. Jeżeli szukasz pracy, bądź uważasz, że Twoja dotychczasowa praca nie spełnia Twoich oczekiwań, a posiadasz kwalifikacje – zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą, lub do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na postawione przez Państwa pytania.

Poznaj stanowisko: Kucharz

Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl