Zobacz więcej ofert pracy

Główny specjalista

Ministerstwo Cyfryzacji w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2349 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 19066

Warunki pracy

Elastyczne godziny pracy.
Budynek częściowo dostosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Zakres zadań

  • weryfikacja i przygotowywanie wniosków o płatność celem rozliczenia wydatków poniesionych w ramach realizowanych w MC projektów przygotowawczych, realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa
  • opiniowanie kwalifikowalności wydatków w projektach przygotowawczych realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, weryfikowanie poniesionych w ramach projektów wydatków pod katem zgodności z umową o dofinansowanie oraz zgodności z umowami wykonawczymi
  • przygotowywanie materiałów planistycznych oraz sprawozdań finansowych w zakresie budżetu państwa i budżetu środków UE w ramach projektów przygotowawczych, realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa
  • monitorowanie prawidłowości klasyfikacji poniesionych wydatków dla projektów przygotowawczych, realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa
  • wsparcie kierowników projektów w zakresie przygotowania dokumentacji aplikacyjnej i rozliczeniowej oraz kwalifikowalności wydatków dla projektów przygotowawczych, realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa
  • prowadzenie ewidencji wydatków ponoszonych w projektach przygotowawczych, realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata doświadczenia zawodowego w kompleksowym rozliczaniu projektów finansowanych ze środków unijnych
  • znajomość ustawy o finansach publicznych
  • znajomość zasad finansowego rozliczania projektów finansowanych ze środków unijnych
  • znajomość zagadnień z zakresu funduszy strukturalnych
  • znajomość Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa
  • umiejętność skutecznego komunikowania się
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność współpracy w zespole
  • zorientowanie na osiągnięcie celów
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • szkolenia z zakresu zarządzania projektami
  • doświadczenie zawodowe w zakresie wdrażania funduszy unijnych
  • doświadczenie zawodowe w pracy w administracji publicznej