Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor

Komenda Wojewódzka Policji z/s w Radomiu
Radom
praca stacjonarna
2357 dni temu
Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Radom
Ogłoszenie o naborze Nr 18390

Warunki pracy

•Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
- praca biurowa,
- wyjazdy służbowe w ramach delegacji.
•Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy
- oświetlenie naturalne i sztuczne,
- praca przy monitorze ekranowym,
- wymuszona pozycja ciała.

Zakres zadań

  • dokonywanie analizy merytorycznej aplikacji kandydatów do służby w Policji pod katem zgodności z wymogami określonymi w art. 25 ustawy o Policji,
  • kierowanie kandydatów na etapy postępowania kwalifikacyjnego tj. test wiedzy i test sprawności fizycznej w jednostkach szkoleniowych Policji,
  • uczestniczenie w pracach zespołu przeprowadzającego rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami do służby w Policji,
  • sprawdzanie w ewidencjach, rejestrach, kartotekach danych zawartych w kwestionariuszu osobowym kandydata,
  • ustalanie okoliczności naruszeń prawa przez kandydatów do służby w Policji oraz opiniowanie zebranego materiału,
  • wprowadzanie do systemu informatycznego CRDK danych oraz wyników uzyskanych przez kandydatów do służby w toku postępowania kwalifikacyjnego oraz informacji o sposobie jego zakończenia.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość rozporządzenia regulującego dobór do służby w Policji
  • znajomość ustawy o Policji
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • kursy/szkolenia z zakresu rekrutacji lub selekcji pracowników.