Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży spożywczej poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Koordynator Działu Kontroli Jakości
Nr ref.: KKJ/PS/03/CH

Zadania:
  • Zarządzanie 4-osobowym zespołem w obszarze jakości
  • Wprowadzenie zmian i stałe monitorowanie procesów jakościowych
  • Sprawowanie ogólnego nadzoru nad procesem kontroli jakości
  • Weryfikowanie wyników analiz oraz inicjowanie działań prewencyjnych w przypadku stwierdzenia niezgodności
  • Odpowiedzialność za jakość działu kontroli jakości
  • Praca w laboratorium o charakterze fizyko-chemicznym
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (towaroznawstwo, technologia żywności lub pokrewne)
  • Co najmniej 2-3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość ogólnej technologii produkcji oraz podstawowych metod badawczych wykorzystywanych w wewnętrznym laboratorium fizyko-chemicznym
  • Praktyczna znajomość standardów jakości w obszarze bezpieczeństwa żywności (m.in. HACCP, IFS, BRC)
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w Charzynie (woj. zachodniopomorskie)
Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Odpowiedzialne stanowisko z ciekawymi wyzwaniami zawodowymi
  • Realną i jasną ścieżkę kariery zawodowej
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Opiekę medyczną

Bergman Engineering Sp. z o.o.

BERGMAN HR posiada ugruntowaną tradycję i doświadczenie w rekrutacji specjalistów. Angażujemy się również w zarządzaniu projektami technologicznymi, pomagamy upraszczać niezbędne operacje, biorąc odpowiedzialność za wyselekcjonowane aspekty projektu rozwoju technicznego. Prowadzimy projekty inżynieryjne, budujemy i zarzadzamy centra R&D dla naszych klientow, prowadzimy specjalistyczne rekrutacje.

Dane firmy

L. Petrażyckiego 57
52-434 Wroclaw
dolnośląskie

Poznaj stanowisko: Kierownik Kontroli Jakości

Kierownik kontroli jakości jest odpowiedzialny za kontrolę przestrzegania standardów jakości w obrębie wszystkich działań produkcyjnych przedsiębiorstwa. Kierownik opracowuje wewnętrzne procedury i normy, mające zapewnić jak najwyższy poziom wydajności pracowników i najwyższą jakość oferowanych produktów, a także kontroluje rzetelne wypełnianie tychże. Kierownik nadzoruje i koordynuje prace podległego zespołu ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl