Kucharz
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Kucharz

Poznaj pracodawcę

Łokietka 2
43-230 Pszczyna
woj. śląskie

Poznaj stanowisko:
Kucharz

Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...

czytaj więcej: Kucharz

Praca Kucharz

Kucharz - Ogłoszenie archiwalne

Praca LOGOTRANS Zbigniew Makuchowski / Gastronomia / Catering

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Kucharz Klient portalu Praca.pl małopolskie

Pracownik restauracji (kucharz/kelner) HOTEL KRYSTYNA małopolskie

Kucharz/ka w restauracji hotelowej Manpower małopolskie

Kucharz/ka Manpower małopolskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 272612, z dnia 17-04-2013

LOGOTRANS Zbigniew Makuchowski

Restauracja Bugsy's Jazz Club - posiadamy 19 letnie doświadczenie w gastronomii, specjalizujemy się w kuchni włoskiej.

Kucharz

Miejsce pracy: małopolskie

Nr Ref.: A 4C16 XX309224578XX (PL)

Opis stanowiska

  • kierowanie i organizacja pracy kuchni restauracji oraz podczas imprez gastronomicznych
  • tworzenie nowego menu zależnych od sezonowości produktów
  • dbałość o stany magazynowe oraz ich inwentaryzacja
  • profesjonalne świadczenie usług gastronomicznych w pełnym zakresie
  • nadzór i kontrola nad wysokim standardem i jakością przygotowywanych potraw

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie gastronomiczne
  • umiejętności kulinarne w zakresie kuchni włoskiej
  • rzetelność, sumienność, punktualność
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność i umiejętność pracy pod presja czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • aktualne badania dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawa, pełna wyzwań pracę
  • stabilnośc zatrudnienia

Wynagrodzenie

Od 1500 do 4000 PLN

 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16368 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.

Kucharz