Mechanik / Elektromechanik

MASFALT Sp. z o.o.

Elbląg, Nowina

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 1886973, z dnia 2018-01-16

Firma MASFALT Sp. z o.o., należąca do międzynarodowego koncernu  CRH, zajmująca się produkcją mieszanek mineralno-asfaltowych poszukuje pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Elbląg, Nowina

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc operatorowi wytwórni mieszanek mineralno-asfaltowych podczas codziennych produkcji i obsługi wytwórni, wydawanie mieszanek mineralno-asfaltowych oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej oraz obsługę wagi samochodowej.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe  – kierunek mechaniczny lub elektryczny;
  • Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki i elektromechaniki;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Mobilność, dyspozycyjność;
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zakresu obowiązków;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia w celu uzyskania dodatkowych uprawnień.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie życiorysów za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Poznaj

Firma MASFALT Sp. z o. o., należąca do międzynarodowego koncernu CRH, lidera na rynku materiałów budowlanych, zajmująca się produkcją mieszanek mineralno-asfaltowych.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Operator maszyn budowlanych to osoba, która obsługuje maszyny budowlane, tj.: koparki, dźwigi, spycharki, ładowarki, walce drogowe, równiarki, układarki, wibratory, wyciągi budowlane, agregaty, sprężarkowe i tynkarskie, itp. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: zapoznawanie się z rysunkami wykonawczymi i oszacowanie planu robót, przeprowadzenie montażu lub demontażu wymaganych ...
Operator Maszyn Praca Operator Maszyn