Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Chorzów Pielęgniarka Chorzów
Pielęgniarka w Dziale Wentylacji Mechanicznej (praca biurowa)

BetaMed S.A.
Chorzów
praca stacjonarna
2618 dni temu

Ogłoszenie numer: 1538864, z dnia 2017-02-24

BetaMed SA to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w pielęgniarskiej opiece długoterminowej oraz w usługach dla pacjentów wentylowanych mechanicznie w warunkach domowych. W ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia, świadczymy usługi w 84 oddziałach na terenie 11 województw. Na bazie doświadczeń w opiece domowej, powstała nasza pierwsza placówka stacjonarna BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, gdzie w komfortowych warunkach świadczymy kompleksowe usługi medyczne m.in. dla pacjentów wentylowanych mechanicznie.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

  • weryfikacja dokumentacji medycznej prowadzonej przez personel medyczny w ramach programu wentylacji mechanicznej w warunkach domowych
  • przyjmowanie zgłoszeń nowych pacjentów
  • koordynacja pracy personelu medycznego – pielęgniarek, lekarzy i rehabilitantów
  • monitorowanie stanu zaopatrzenia magazynu sprzętu medycznego oraz sporządzanie wykazu materiałów
  • doraźne wizyty w środowisku pacjenta wentylowanego mechanicznie
  • uczestnictwo w instalacji pacjenta w środowisku domowym oraz na oddziałach szpitalnych
  • podtrzymywanie dobrych relacji z jednostkami szpitalnymi oraz innymi placówkami służby zdrowia w celu pozyskiwania personelu medycznego oraz pacjentów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie pielęgniarskie
  • staż pracy w zawodzie pielęgniarki
  • mile widziana specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii (w trakcie lub po ukończeniu)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na oddziale intensywnej opieki medycznej
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • szkolenia z obsługi sprzętu medycznego
  • atrakcyjne i stabilne warunki pracy
  • forma zatrudnienia - praca na cały etat na umowę o pracę
  • przyjazne środowisko pracy

Dodatkowe informacje:

  • opcjonalnie oprócz pracy biurowej na cały etat, dodatkowa praca w ramach umowy zlecenie w środowisku pacjenta wentylowanego mechanicznie

Poznaj

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach pielęgniarskich dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 90 oddziałach na terenie 11 województw. Naszym największym atutem jest wiara w sens i misję prowadzonej opieki nad pacjentem, o którego troszczymy się zawsze najlepiej jak potrafimy.