Pielęgniarka

FUNDACJA ŚLĄSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI
Tychy
specjalista (mid)
pełny etat / część etatu / tymczasowa/dodatkowa
umowa o pracę
praca stacjonarna
12 godz. temu

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo w związku z rozwojem swojej działalności zatrudni

pielęgniarkę do Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci.

Szukamy osób z doświadczeniem w pracy z niepełnosprawnymi dziećmi, pełnych empatii i zaangażowania. Osób, które będą chciały razem z nami rozwijać „Świetlikowo”.

Miejsce pracy: Tychy
Opis stanowiska:
  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych w warunkach opieki dziennej
  • przygotowanie chorego i jego rodziny do samoopieki i samopielęgnacji
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej
  • nadzór I współpraca z opiekunami medycznymi w opiece nad dziećmi niepełnosprawnymi podopiecznymi
  • pomoc I porady w opiece w czasie transport podopiecznych
Wymagania:
  • wykształcenie pielęgniarskie i aktualne prawo wykonywania zawodu
  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi
  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie - forma zatrudnienia adekwatna do wymagań kandydata (praca stała lub dodatkowa)
  • ciepłą atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku, w przyjemnym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Zapraszamy!

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo

Ul. Jaroszowicka 113

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj