NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Pracownik Sprzątający

łódzkie, Aleksandria/k. Ozorkowa
mazowieckie, Warszawa

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Pracownik Sprzątaczka to osoba, która zawodowo zajmuje się sprzątaniem, czyli utrzymaniem stanu sanitarno - higienicznego i dba o ogólny wygląd pomieszczeń – w biurach, hotelach, placówkach handlowych, obiektach przemysłowych, szkole, szpitalu lub w domach prywatnych. Zakres obowiązków pracownika sprzątaczki zależy od miejsca zatrudnienia. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: zamiatanie i zmywanie podłogi, odkurzanie, mycie okien, polerowanie podłogi. A także zmienia w pokojach pościel i ręczniki, opróżnia kosze na śmieci, ściera kurze, myje i czyści urządzenia sanitarne, pilnuje, aby w toaletach zawsze było mydło, ręcznik i papier toaletowy.


WYMAGANIA

Pracownik Sprzątaczka musi mieć dobre wyniki badań lekarskich - brak nosicielstwa chorób zakaźnych. Osoba ta powinna cechować się: dużym poczuciem estetyki, dokładnością, zaangażowaniem, obowiązkowością.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest pomieszczenie zamknięte. Pracownik sprzątaczka używa do pracy: odkurzacza, froterki, szczotki do zamiatania i szorowania oraz rozmaitych środków czystości. Jest to praca fizyczna, stanowisko samodzielne, pod nadzorem. Osoba ta powinna nosić ubranie robocze, czyli fartuch, rękawiczki.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Pracownik sprzątaczka może pracować, np.: w biurach, hotelach, placówkach handlowych, obiektach przemysłowych, obiektach administracji, w szkole, w szpitalu lub w domach prywatnych.


ZAROBKI

Wynagrodzenie na tym stanowisku kształtuje się 1,370 - 2 tys. zł.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Pracownik Sprzątający

Islandia, Islandia (Reykjavik)
Wielka Brytania, Birmingham
Niemcy, Monachium
wielkopolskie, Tarnowo Podgórne, Poznań
Niemcy, Monachium
mazowieckie, Warszawa
łódzkie, Piotrków Trybunalski
dolnośląskie, Wrocław
dolnośląskie, Dąbrowa Górnicza
Szwecja, Tockfors, Szwecja

2017-04-18

Praca fizyczna

małopolskie, Kraków
Niemcy, Hörnum/ Sylt

2017-04-19

Praca fizyczna

Inne/Zagranica, Kraje UE
śląskie, Katowice

2017-04-25

Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż

podkarpackie, Tarnobrzeg, gmina: Stale
zobacz więcej ofert pracy dla Pracownik Sprzątający