Praca i oferty pracy w Praca.pl
pl / en

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Pracownik Sprzątaczka

2016-06-22

Praca fizyczna

Niemcy, Niemcy

2016-06-13

Praca fizyczna

Niemcy, Niemcy

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Pracownik Sprzątaczka to osoba, która zawodowo zajmuje się sprzątaniem, czyli utrzymaniem stanu sanitarno - higienicznego i dba o ogólny wygląd pomieszczeń – w biurach, hotelach, placówkach handlowych, obiektach przemysłowych, szkole, szpitalu lub w domach prywatnych. Zakres obowiązków pracownika sprzątaczki zależy od miejsca zatrudnienia. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: zamiatanie i zmywanie podłogi, odkurzanie, mycie okien, polerowanie podłogi. A także zmienia w pokojach pościel i ręczniki, opróżnia kosze na śmieci, ściera kurze, myje i czyści urządzenia sanitarne, pilnuje, aby w toaletach zawsze było mydło, ręcznik i papier toaletowy.


WYMAGANIA

Pracownik Sprzątaczka musi mieć dobre wyniki badań lekarskich - brak nosicielstwa chorób zakaźnych. Osoba ta powinna cechować się: dużym poczuciem estetyki, dokładnością, zaangażowaniem, obowiązkowością.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest pomieszczenie zamknięte. Pracownik sprzątaczka używa do pracy: odkurzacza, froterki, szczotki do zamiatania i szorowania oraz rozmaitych środków czystości. Jest to praca fizyczna, stanowisko samodzielne, pod nadzorem. Osoba ta powinna nosić ubranie robocze, czyli fartuch, rękawiczki.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Pracownik sprzątaczka może pracować, np.: w biurach, hotelach, placówkach handlowych, obiektach przemysłowych, obiektach administracji, w szkole, w szpitalu lub w domach prywatnych.


ZAROBKI

Wynagrodzenie na tym stanowisku kształtuje się 1,370 - 2 tys. zł.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Pracownik Sprzątaczka

śląskie, Gliwice
Polecamy

2016-06-16

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

śląskie, Tworóg
Islandia, Islandia
Niemcy, Monachium
łódzkie, Łódź
kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
zachodniopomorskie, Kołobrzeg
mazowieckie, Warszawa
pomorskie, Brusy, Kościerzyna, Chojnice

2016-06-14

Praca fizyczna

dolnośląskie, Zgorzelec
mazowieckie, Warszawa
mazowieckie, Warszawa
mazowieckie, Warszawa
mazowieckie, Warszawa
zobacz więcej ofert pracy dla Pracownik Sprzątaczka

Szukaj poradnika