Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Działu Zamówień Publicznych

Paramedica Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2692 dni temu

Ogłoszenie numer: 1445340, z dnia 2016-12-12

Paramedica Polska jest niekwestionowanym liderem na rynku sprzętu medycznego, dedykowanego dla ratownictwa wojska i szpitali. Od ponad 20 lat oferujemy profesjonalny i co najważniejsze, ceniony przez naszych Klientów sprzęt. Wieloletnia współpraca z europejskimi i amerykańskimi producentami zaowocowała wyselekcjonowaniem najlepszych światowych rozwiązań, które z powodzeniem wdrażamy na polskim rynku. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Pracownik DZP

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa formalno – prawna oraz administracyjna postępowania przetargowego od momentu powzięcia informacji o jego ogłoszeniu do jego zakończenia (ze wsparciem prawnika w zakresie środków ochrony prawnej), w tym m.in.:
  • Wstępna weryfikacja i selekcja ukazujących się ogłoszeń przetargowych w zakresie możliwości handlowych firmy;
  • Koordynacja i monitorowanie toczących się postępowań przetargowych;
  • Sporządzanie we współpracy z Działem Handlowym dokumentacji przetargowej: ofert, zapytań, wyjaśnień, uzupełnień oraz innych czynności wynikających z prawa zamówień publicznych;
  • Prowadzenie korespondencji z zamawiającymi w zakresie postępowań w toku;
  • Weryfikacja  i analiza dokumentacji przetargowej: ogłoszeń, SIWZ, zmian i modyfikacji, projektów umów, konkurencyjnych ofert przetargowych itp.;
  • Rejestrację i  archiwizację dokumentacji przetargowej w firmowym systemie intranet;
  • Tworzenie zestawień dotyczących udziału firmy w postępowaniach przetargowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe obejmujące zakres zamówień publicznych (ukończone lub w trakcie);
  • Doświadczenie zawodowe: praktyczne stosowanie prawa zamówień publicznych;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej ;
  • Komunikatywność;
  • Staranność i precyzja w działaniu, dobre zorganizowanie;
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Możesz dołączyć do naszego zespołu, jeśli:

  • We współpracy z innymi kierujesz się tolerancją, przestrzeganiem zasad i szacunkiem;
  • Lubisz pracować z ludźmi;
  • Wierzysz we własne siły i możliwości;
  • Wytrwale i konsekwentnie dążysz do wyznaczonego celu;
  • Potrafisz organizować swoje działania i zarządzać czasem.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i nastawionej na wysoką jakość oferowanych usług;
  • Atrakcyjną atmosferę sprzyjającą osiąganiu celów;
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.