Podobne oferty pracy

Dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Prawnik/Specjalista ds. umów
Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • Realizacja bieżących spraw działu prawnego; opiniowanie i sporządzanie umów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze,
  • Min. roczne doświadczenie w dziale prawnym lub kancelarii,
  • Doświadczenie w zakresie opiniowania i sporządzania umów,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Duże możliwości rozwoju, wyzwania zawodowe,
  • Dostęp do pakietu benefitów,
  • Przyjazną atmosferę.

Poznaj

AUDIT Doradztwo Personalne

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Umów

Specjalista do spraw umów, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za realizowanie szeregu czynności związanych z przepływem umów w obrębie firmy lub instytucji. Osoba obsadzona na tym stanowisku zajmuje się przede wszystkim przygotowywaniem umów dla pracowników, kontrahentów, klientów, dostawców i współpracowników podmiotu w imieniu którego ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl