Podobne oferty pracy

Przedstawiciel Sektora MSP

Klient portalu Praca.pl

8 godz.

Ciechanów, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Pułtusk, Przasnysz, Warszawa, Wyszków

Ogłoszenie numer: 1563112, z dnia 2017-03-30

Czy szukasz samodzielnej, dobrze płatnej pracy?

Międzynarodowa firma poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Ciechanów, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Pułtusk, Przasnysz, Warszawa, Wyszków

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów i obsługa posprzedażowa
  • identyfikacja potrzeb klienta
  • przygotowanie i prezentacja oferty
  • prowadzenie negocjacji i finalizowanie kontraktów
  • poszukiwanie i wykorzystanie nowych możliwości rynkowych

Wymagania

  • aktywna postawa biznesowa, orientacja na cel
  • efektywność w nawiązywaniu i utrzymywaniu długofalowych relacji z klientami
  • umiejętność prowadzenia spotkań i rozmów handlowych z klientami
  • budowanie bazy klientów
  • działania zgodne ze standardami firmy

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • profesjonalny system szkoleń i praktycznego wdrożenia do pracy
  • możliwość rozwoju i awansu
  • atrakcyjny system wynagradzania dający możliwość osiągania wysokich dochodów
  • elastyczny czas pracy
  • partnerską atmosferę pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...

Aplikujesz na ogłoszenie

Rekrutują z Praca.pl