Podobne oferty pracy

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej, działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko:

Referent ds. zdalnej obsługi klienta

Energa Obrót S.A.

Komórka organizacyjna: Dział Obsługi Zgłoszeń

Miejsce pracy: Olsztyn
Numer referencyjny: 84/86/EK/EOB/2016

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa zgłoszeń wpływających drogą pisemną i elektroniczną;
  • obsługa zgłoszeń od klientów zleceniodawcy EOB i EOP z zakresie informacji dotyczących wszystkich czynności procesowych;
  • realizacja wysokiej jakości obsługi korespondencyjnej klientów: przygotowanie, ewidencja, archiwizacja, wysyłka i rozliczanie;
  • bieżąca współpraca z innymi działami w celu realizacji zgłoszeń;
  • analiza danych systemowych w zakresie rozliczeń i korekt;
  • wystawienie zleceń.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • min. wykształcenie średnie, preferowane ekonomiczne;
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów biurowych, w tym pakietu Microsoft Office;
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV) do 25 września br. za pomocą przycisku

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.

Prosimy o załączenie w CV oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji prowadzonych przez Energę Obrót SA, z siedzibą: Al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 ze zm.) w celach związanych z zatrudnieniem, a po zatrudnieniu także w celach podatkowych oraz zgłoszenia osób do ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania. Podanie informacji dotyczących wykształcenia uzupełniającego, dodatkowych uprawnień, umiejętności, zainteresowań jest dobrowolne, natomiast podanie pozostałych danych jest obowiązkowe i wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1502 ze zm.) oraz innych obowiązujących przepisów związanych z zatrudnieniem, w tym przepisów podatkowych oraz przepisów dotyczących ubezpieczeń zdrowotnych i społecznych.”

ENERGA Obrót S.A.

ENERGA OBRÓT S.A., prowadzi handel na krajowym i międzynarodowym hurtowym rynku energii elektrycznej oraz sprzedaż energii klientom indywidualnym i biznesowym. Jest solidnym i odpowiedzialnym partnerem, który w imieniu klienta dba o jego sprawy, wpływa na utrzymanie długofalowych oraz partnerskich relacji.

Dane firmy

al. Grunwaldzka 472
80-309 Gdańsk
pomorskie

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl