Praca.pl Praca
pracownik dzialu obslugi klienta, łódzkie, wielkopolskie

Praca pracownik dzialu obslugi klienta, łódzkie, wielkopolskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 83

  • Przedstawiciel handlowy

    Kronospan Polska Sp. z o.o.   wielkopolskie    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Zakres obowiązków: Realizacja planów sprzedażowych oraz monitorowanie wyników sprzedażowych z wykorzystaniem obowiązujących analiz i raportów; Przygotowywanie ofert handlowych; Aktywne poszukiwanie nowych partnerów handlowych na powierzonym terenie; Utrzymywanie dobrych relacji i wysokiej...
  • Przedstawiciel Handlowy

    Herbud Sp. z o.o.   wielkopolskie    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Twój zakres obowiązków: pozyskiwanie klientów (firmy instalacyjne w branży HVAC/Industry) przygotowywanie ofert; monitorowanie bieżące rynku instalacji branż HVAC/Industry; raportowanie;
  • Bank Pocztowy S.A.
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    7 dni
    Twój zakres obowiązków diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami, realizacja celów sprzedażowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku poprzez wysoką jakość obsługi, operacyjna obsługa Klientów detalicznych, małych i średnich firm.
    7 dni
  • Konsultant Klienta z Językiem Niemieckim

    Praca.pl Sp. z o.o.   łódzkie    praca zdalna
    siedziba firmy: Kraków
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    9 dni
    Opis pracy: Oferujemy pracę zdalną w której możesz zdobyć umiejętności biznesowe i językowe. Jest to oferta także dla osób z podstawowym doświadczeniem zawodowym, chętnych do nauki. Twój zakres obowiązków: Pierwszy kontakt z globalnymi klientami; Udzielanie informacji i pomocy klientom.
  • Specjalista ds. Posprzedażowej Obsługi Umów Flotowych i Leasingowych

    GRUPA PZU   Łódź    praca hybrydowa
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę  pełny etat
    10 dni
    Posprzedażowa obsługa ubezpieczeń komunikacyjnych z segmentu klienta korporacyjnego; Realizacja procesu zwrotu składek i nadpłat dla umów ubezpieczeń; Rejestracja informacji o zbyciu przedmiotu ubezpieczenia, przeniesieniu praw w związku ze sprzedażą przedmiotu ubezpieczenia,...
  • Regionalny Przedstawiciel Handlowy

    SEMPRE Farby Sp. z o.o.   łódzkie    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Zakres obowiązków: odpowiedzialność za realizację wyznaczonych planów sprzedażowych oraz marketingowych; przygotowanie ofert i negocjacje handlowe; pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi klientami; doradztwo techniczne dla klienta na temat wyrobów;...
  • Pracownik ds. sprzedaży

    Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu   Zgierz    praca stacjonarna
    2 dni