Teraz rekrutuje

Bank Pocztowy S.A.

55 aktualnych ofert pracy od 1001 do 2000 prac. Finanse / Bankowość

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Bank Pocztowy S.A."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Bank Pocztowy S.A.:
H

Jako doradca klienta ze stażem jestem raczej zadowolona z miejsca pracy. Duża różnorodność pracowników, ale miły i życzliwy zespół, klienci też nie zdarzają się, na ogół, jacyś naprzykrzający. Nie jest to stresujące zajęcie, wynagrodzenie mnie odpowiada.

55

aktualnych ofert pracy

Bank Pocztowy S.A.

ul. Puławska 111b

02-707 Warszawa