Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Specjalista ds. administracji personalnej
Miejsce pracy: Warsaw
Nr ref.: 3-19-45446/PC
Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z obszaru outsourcingu obsługi klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. administracji personalnej (wsparcie na okres około 2 miesięcy)

Do Twoich obowiązków będzie należało:
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej i administracji personalnej (ok. 800 pracowników),
  • aktualizacji danych w systamie kadrowo-płacowym,
  • przygotowanie raportów/zestawień dotyczących informacji kadrowo-płacowych
Wymagania:
  • minimum 1 rok doświadczenia w obszarze administracji persolanej,
  • praktyczna znajomość systemu do obsługi kadrowo-płacowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • dokładność, skrupulatność.
Informacje dodatkowe:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 2 miesięcy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej wielokulturowej organizacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Personalnych

Specjalista ds. Personalnych to osoba odpowiedzialna za realizację polityki i strategii personalnej firmy. Do zadań pracownika na tym stanowisku należy, m.in.: prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych oraz gromadzenie i właściwe przechowywanie informacji pracowników w aktach osobowych, obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl