Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1499767, z dnia 2017-01-18

Firma z wieloletnią tradycją na rynku.

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Samodzielne prowadzenie polistyki kadrowej w Spółce:

  • Kompleksowa obsługa Pracowników, Zleceniobiorców oraz Współpracowników w obszarze kadrowo-płacowym,
  • Przygotowywanie list płac,
  • Przygotowanie dokumentów zatrudnieniowych oraz odnośnie redukcji Pracowników, Zleceniobiorców oraz Współpracowników,
  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
    - akta osobowe,
    - historia zatrudnienia,
    - ewidencja urlopów, zwolnień,
    - czasu pracy,
  • Obsługa systemów kadrowo-płacowych,
  • Tworzenie raportów i zestawień na zlecenie i potrzeby Zarządu Spółki.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie co najmniej 4-letnie na pokrewnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Biegła obsługa CDN Optima - warunek konieczny,
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • Dokładność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Możliwość pracy w miłym, zgranym zespole.
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...

Rekrutują z Praca.pl