Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
2918 dni temu

Ogłoszenie numer: 1051392, z dnia 2016-04-22

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • tworzenie raportów z zakresu ochrony środowiska;
  • administrowanie dokumentacją dotyczącą ochrony środowiska;
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów KPI;
  • sprawowanie kontroli nad przestrzeganiem przepisów prawnych w firmie z zakresu ochrony środowiska;
  • prowadzenie bieżących spraw związanych z ochroną środowiska;
  • promowanie świadomości ekologicznej wśród pracowników.

Wymagania

  • znajomość prawa w zakresie ochrony środowiska;
  • znajomość przepisów dotyczących gospodarowania odpadami;
  • wykształcenie wyższe o kierunku Ochrona Środowiska lub pokrewne;
  • znajomość Pakietu Microsoft Office;
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel;
  • doświadczenie w tworzeniu raportów oraz pozyskiwaniu danych;
  • zdolności analityczne;
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu zadań;
  • komunikatywność;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań, dynamiczną pracę;
  • duże możliwości rozwoju zawodowego;
  • stabilne zatrudnienie;
  • szeroki pakiet socjalny.