Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn (TLT)

Interhandler Sp. z o.o.

Toruń

6 dni temu

INTERHANDLER Sp. z o.o. jest  wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej, kruszarki, przesiewacze, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Aktualnie firma poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:
  • przygotowanie i prowadzenie procesu sprzedaży maszyn budowlanych na wyznaczonym terenie
  • współtworzenie i rozwój kontaktów z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami
  • realizacja budżetu sprzedaży w regionie analiza trendów sprzedaży w regionie
Wymagania:
  • wykształcenie średnie: mechanika, mechanika i budowa maszyn
  • doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem
  • nastawienie na osiąganie celów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • szkolenia w zakresie wiedzy produktowej
  • umowę o pracę
  • motywacyjny pakiet wynagradzania
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy
  • bezpłatną opiekę medyczną

Aplikacje prosimy składać do dnia 31.01.2018
za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Interhandler jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB, Rubble Master na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, maszyny kruszące i przesiewacze.
Firma powstała w 1989 roku i w ciągu swojej ponad dwudziestoletniej działalności wprowadziła na rynek ponad 6600 maszyn i urządzeń. Oferując rozwiązania dostosowane do potrzeb wielu dziedzin nowoczesnej gospodarki, firma osiągnęła pozycję jednego z największych w kraju  dystrybutorów wysokiej jakości maszyn budowlanych.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży