Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-07-21

Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż

śląskie, Gliwice

2016-07-14

Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna

śląskie

2016-07-14

Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż

śląskie, Częstochowa

2016-07-12

Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż

śląskie, Jaworzno

2016-07-11

Inżynieria / Projektowanie, Praca fizyczna

śląskie, Mikołów

Specjalista Elektryk- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Budownictwo / Geodezja / Praca fizyczna / Serwis / Technika / Montaż / śląskie / Katowice

Specjalista Elektryk
Katowice
Specjalista Elektryk
Katowice
Nr Ref.: 1071394
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Twój nowy pracodawca
Będziesz pracował dla stale rozwijającej się firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji w swojej branży. W związku z rozbudową działalności i planowanym otworzeniem nowego zakładu, Nasz Klient tworzy zespół odpowiedzialny za infrastrukturę budynku i poszukuje Specjalisty Elektryka do opiekowania się instalacjami.

Twoje nowe stanowisko
Będziesz odpowiedzialny za instalacje elektryczne w nowo otworzonym budynku. Do Twoich obowiązków będzie należało planowanie remontów i przeglądów instalacji, współpraca i nadzór nad pracami firm podwykonawczych, gospodarka i optymalizacja zużycia mediów w zakładzie. Będziesz usprawniał działanie systemów elektroenergetycznych, kontrolował i ulepszał procedury bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska. Będziesz podlegał Dyrektorowi Infrastruktury i podejmował autonomiczne decyzje w obszarze instalacji elektrycznych.

Czego potrzebujesz, żeby odnieść sukces
Potrzebujesz wykazać się min. 3-letnim doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku oraz kierunkowym wykształceniem technicznym. Powinieneś cechować się samodzielnością i umiejętnością analitycznego podejścia do problemu. Musisz posiadać uprawnienia SEP grupy G1. Jeśli dodatkowo potrafisz w stopniu komunikatywnym porozumiewać się j. angielskim będziesz odpowiednim Kandydatem na to stanowisko.


Co dostaniesz w zamian
W zamian otrzymasz wynagrodzenie podstawowe na rynkowym poziomie wraz z atrakcyjnym pakietem socjalnym. Będziesz mógł liczyć na dodatkowe benefity takie jak atrakcyjny system premiowy oraz dofinansowanie prywatnej opieki medycznej czy pozazawodowych aktywności sportowych. Będziesz mógł realizować swoje ambicje w stale rozwijającej się firmie.

Co musisz zrobić
Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, kliknij „Aplikuj teraz” i prześlij do nas aktualną wersję swojego CV.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl