Firmę R11 Automation tworzy grupa specjalistów działających w branży od ponad 10 lat. Specjalizujemy się głównie w instalacjach elektrycznych oraz programowaniu sterowników PLC. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz odpowiedniemu wyposażeniu jesteśmy w stanie świadczyć usługi w każdym zakątku świata. Nasze motto to profesjonalizm, jakość, efektywność oraz terminowość. Jesteśmy skoncentrowani na rozwiązywaniu problemów oraz optymizacji kosztów.

Aktualne oferty pracy

  • Elektryk

    R11 Automation Sp. z o.o.   Niemcy, okolice Monachium
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   11 000 - 14 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    19 godz.
    Zakres obowiązków: montaż elementów instalacji elektrycznych; uruchamianie nowych maszyn, urządzeń linii zrobotyzowanych; analizowanie usterek, rozwiązywanie problemów technicznych; podłączanie czujników, falowników; rozciąganie kabli zgodnie z dokumentacją; budowa i montaż szaf sterowniczych;
Zobacz archiwalne oferty pracy

1

R11 Automation Sp. z o.o.

Porcelanowa 23

40-246 Katowice