Specjalista/ka ds. Personalnych

Horyzont Doradztwo Personalne

Dąbrowa Górnicza

2 dni temu

Nasz Klient to godna zaufania i polecenia międzynarodowa firma produkcyjna, którą charakteryzuje wysoko rozwinięta kultura organizacyjna oraz dobre warunki zatrudnienia. Poszukujemy osoby, zainteresowanej realizacją zadań przewidzianych dla działu HR, a związanych głównie z rekrutacją pracowników oraz administrowaniem dokumentacji pracowniczej. Zachęcamy do kontaktu osoby z mniejszym (stanowisko asystenckie), jak i z większym doświadczeniem zawodowym.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr Ref.: 3680/2018/PR

Zadania:
  • selekcja i rekrutacja pracowników,
  • współpraca z kierownikami zaangażowanymi w rekrutację,
  • współpraca z pozostałymi członkami działu personalnego, w tym z innego oddziału firmy,
  • rejestrowanie w systemie dokumentacji pracowniczej,
  • współpraca z agencjami pracy tymczasowej,
  • przygotowywanie zestawień i prezentacji związanych z działaniami HR.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość zagadnień kadrowo-płacowych oraz prawa pracy,
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w przyjaznym środowisku pracy,
  • motywujący system wynagrodzeń (premie, nagrody, podwyżki),
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Personalnych

Specjalista ds. Personalnych to osoba odpowiedzialna za realizację polityki i strategii personalnej firmy. Do zadań pracownika na tym stanowisku należy, m.in.: prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych oraz gromadzenie i właściwe przechowywanie informacji pracowników w aktach osobowych, obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz ...
Specjalista ds. Personalnych Praca Specjalista ds. Personalnych

Rekrutują z Praca.pl