Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Ministerstwo Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2542 dni temu
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 10953

Warunki pracy

- Wystąpienia publiczne związane z prowadzeniem szkoleń z zakresu BHP
- Obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego w tym kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe w zakresie zadań związanych z BHP

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

- węzeł sanitarny przystosowany dla osób niepełnosprawnych na każdej kondygnacji
- winda dostosowana do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych
- wejście główne od strony ul. Wspólnej przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych
- wejście do obiektu od strony ul. Żurawiej przystosowane za pomocą platformy przyschodowej
- sale konferencyjne na V piętrze dostępne za pomocą schodołazu
- ciągi komunikacyjne przystosowane do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych
- praca przy komputerze oraz/lub przy użyciu urządzeń biurowych: fax, ksero, skaner

Zakres zadań

  • Prowadzenie bieżącego nadzoru i kontroli w zakresie warunków, organizacji i metod pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP w obiektach Ministerstwa Rozwoju
  • Ocenianie ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach pracy
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych
  • Zapewnianie wymaganego przepisami prawa poziomu BHP oraz podnoszenie standardów w tym zakresie
  • Prowadzenie obsługi refundacji kosztów zakupu okularów do pracy z monitorem
  • Organizowanie i/ lub prowadzenie szkoleń/ seminariów/ konferencji w szczególności szkoleń wstępnych
  • Przeprowadzanie monitoringu warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny w obiektach Ministerstwa Rozwoju

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe o kierunku lub specjalności bezpieczeństwa i higieny pracy lub inne nieprofilowe wraz z ukończonymi studiami podyplomowymi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
  • znajomość aktów prawnych regulujących sprawy bhp i ochrony przeciwpożarowej oraz prawa budowlanego
  • przeszkolenie z zakresu pierwszej pomocy, ochrony przeciwpożarowej
  • uprawnienia metodyczne do prowadzenia szkoleń
  • umiejętność obsługi MS Office: Word, Excel, Power Point
  • rzetelność
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów
  • współpraca
  • komunikacja
  • myślenie analityczne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe