Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Ministerstwo Sprawiedliwości w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2496 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 12449

Warunki pracy

- praca przy komputerze pow. 4 godzin dziennie,
- kontakt z klientem zewnętrznym,
- wyjazdy służbowe i delegacje,
- praca w terenie,
- częste reprezentowanie urzędu na zewnątrz,
- budynek dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • uczestniczenie w prowadzeniu kontroli stanu ochrony fizycznej obiektów Ministerstwa Sprawiedliwości,
  • nadzorowanie poprawności działania systemów zabezpieczeń technicznych i reagowanie w sytuacji wystąpienia nieprawidłowości,
  • współpraca ze stanowiskiem ds. przeciwpożarowych w szczególności w zakresie realizacji zaleceń pokontrolnych stanu bezpieczeństwa pożarowego,
  • przygotowywanie, w oparciu o zawarte umowy, rocznego planu wydatków Wydziału Ochrony oraz nadzorowanie jego realizacji,
  • prowadzenie dokumentacji finansowo-księgowej we współpracy z komórkami organizacyjnymi Ministerstwa Sprawiedliwości oraz podmiotami zewnętrznymi,
  • współudział w organizowaniu szkoleń prowadzonych przez Wydział Ochrony,
  • prowadzenie spraw związanych z planem działalności Wydziału Ochrony oraz analizą ryzyka,
  • przygotowywanie projektów umów w przedmiocie zadań Wydziału Ochrony oraz przeprowadzanie procedury ich realizacji zgodnie z wewnętrznymi przepisami obowiązującymi w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w jednostkach sektora finansów publicznych
  • znajomość ustawy o ochronie osób i mienia,
  • znajomość ustawy o finansach publicznych,
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych,
  • znajomość ustawy o ochronie przeciwpożarowej,
  • umiejętność obsługi komputera - MS Office,
  • zorientowanie na osiąganie celów, doskonalenie zawodowe, identyfikacja z misją urzędu, pozytywne podejście do klienta, otwartość na zmiany, komunikacja, myślenie analityczne, umiejętność współpracy
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • przeszkolenie z zakresu zabezpieczeń technicznych,
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej,
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego,
  • poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „poufne” lub wyższej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A1,
  • umiejętność pisania planów ochrony,