Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. zamówień publicznych Warszawa
Młodszy specjalista ds. zamówień publicznych

RUCH S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2785 dni temu

RUCH to sieć ponad 2000 kiosków i saloników oferujących szeroką paletę produktów i usług – już nie tylko prasowych, lecz także artykułów FMCG, usług finansowych, logistycznych i innych.
Dołącz do nas, bo warto!

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Udział w przetargach publicznych na dostawę prasy do instytucji rządowych i samorządowych

  • Przygotowanie ofert dla nowych i obecnych klientów

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami

Nasze wymagania:
  • Dyspozycyjność

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem i w sprzedaży

  • Komunikatywność

  • Otwartość

  • Dużo optymizmu i uśmiechu

Oferujemy:
  • Pracę na umowę zlecenie

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjna premia

  • Zdobycie doświadczenia w pozyskiwaniu zamówień publicznych

  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Motywujące i przyjazne środowisko pracy

  • Pracę z doświadczonym zespołem profesjonalistów

„RUCH” S.A. z siedzibą w Warszawie, dalej: Administrator, informuje, że jest administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych. Z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych może Pan/ Pani skontaktować się za pomocą adresu e-mail: iod@ruch.com.pl Podane przez Pana/ Panią dane osobowe będą przetwarzanie zgodnie z obowiązującymi na terytorium Polski unijnymi oraz krajowymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych, w szczególności zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, dalej RODO oraz zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000), dalej Ustawa.

O tym, w jakich celach przetwarzamy Państwa dane osobowe i jakie prawa Państwu przysługują przeczytają Państwo tutaj