Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Specjalista w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami w Wydziale Uprawnień i Odpowiedzialności Zawodowej

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
3565 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 162084
  • Data ukazania się ogłoszenia: 01 sierpnia 2014 r.

  • Dyrektor Generalny
  • poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • specjalista
  • w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami w Wydziale Uprawnień i Odpowiedzialności Zawodowej

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    Warszawa ul. Wspólna 2/4

Miejsce wykonywania pracy:

  • Warszawa
  • Warszawa ul. Wspólna 2/4

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • opracowywanie projektów odpowiedzi na skargi i zapytania obywateli w zakresie wątpliwości związanych z wykonywaniem czynności zawodowych przez rzeczoznawcę majątkowego w kontekście odpowiedzialności zawodowej,
  • prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach indywidualnych wydanych, w tym przygotowywanie projektów decyzji i postanowień w sprawach odpowiedzialności zawodowej rzeczoznawców majątkowych, a także projektów dokumentów w sprawach pozbawienia uprawnień zawodowych w zakresie szacowania nieruchomości oraz zatarcia orzeczonych kar dyscyplinarnych,
  • monitorowanie wykonania wydanych decyzji z tytułu odpowiedzialności zawodowej, w tym opracowanie dokumentów w zakresie wpisania kary dyscyplinarnej do centralnego rejestru rzeczoznawców majątkowych oraz wykreślenia rzeczoznawcy majątkowego z centralnego rejestru rzeczoznawców majątkowych,
  • opracowywanie projektów odpowiedzi na skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie oraz uczestniczenie w rozprawach sądowych,
  • przygotowywanie i organizowanie postępowań wyjaśniających w sprawach odpowiedzialności zawodowej rzeczoznawców majątkowych oraz posiedzeń plenarnych Komisji Odpowiedzialności Zawodowej, posiedzeń Prezydium Komisji i szkoleń.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  •  obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, w tym kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe, wyjazdy służbowe,
     prowadzenie spotkań/negocjacji,
     zagrożenie korupcją.
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  •  praca w pokoju wieloosobowym,
     praca głównie przy komputerze oraz przy użyciu urządzeń biurowych: fax, ksero, skaner,
     oświetlenie naturalne i elektryczne,
     węzeł sanitarny przystosowany dla osób niepełnosprawnych tylko na jednym/na innym piętrze,
     winda dostosowana do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych,
     wejście główne od strony ul. Wspólnej przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,
     wejście do obiektu od strony ul. Żurawiej przystosowane za pomocą platformy przychodowej,
     sale konferencyjne na V piętrze dostępne za pomocą schodołazu,
     ciągi komunikacyjne przystosowane do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego z obszaru orzecznictwa administracyjnego lub gospodarki nieruchomości
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość orzecznictwa administracyjnego i ustawy o gospodarce nieruchomościami w zakresie działalności zawodowej,
    • umiejętność interpretacji przepisów prawa i przygotowania projektu pism w tym zakresie,
    • rzetelność i terminowość,
    • umiejętność współpracy,
    • samodzielność i inicjatywa,
    • umiejętności analityczne,
    • skuteczna komunikacja,
    • zorientowanie na osiąganie celów.

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów