Praca.pl Praca
Pracownik Kierowca - Kurier Warszawa

Praca Pracownik Kierowca - Kurier Warszawa najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca pracownik kierowca kurier świętokrzyskie mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Kierowca międzynarodowy kat. B

    Kerto Trans Sp. z o.o.   świętokrzyskie    praca mobilna
    siedziba firmy: Gdańsk, ul. Nowatorów 11
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   8 000 - 10 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 godz.
    Zakres obowiązków: Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy ( 60% Anglia) pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony; Dbanie o prawidłowy przebieg procesu załadunku i rozładunku towaru; Wypełnianie wszelkiej dokumentacji związanej z transportem towarów; Rzetelne wykonywanie zlecanych...
  • Kierowca

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Konstancin-Jeziorna    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat   30,00 zł brutto/godz.
    2 dni
    Obowiązki: Dostarczanie przygotowanych posiłków z kuchni centralnej w Konstancinie-Jeziornej do różnych odbiorców w Piasecznie, Warszawie i okolicy. Praca zmianowa w systemie równoważnym od poniedziałku do niedzieli w godzinach 5:00-13:00. Oczekujemy: - prawa jazdy Kat. B; - gotowości do...
  • Kierowca / Dostawca towaru kat. C

    AMIGO-HURT Sp. z o.o.   Ząbki    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Twój zakres obowiązków: przewóz i dostarczanie towarów do Klienta, rozładunek towarów, zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta, dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów, odpowiedzialność za utrzymanie powierzonego pojazdu we właściwym stanie technicznym, obsługa...