Praca.pl
Kreator CV

Kreator CV za darmo

Trudno wyobrazić sobie zdobycie wymarzonego stanowiska bez profesjonalnego CV. W procesie rekrutacji to podstawowy dokument. Jeśli zastanawiasz się, co powinno się w nim znaleźć, chcesz stworzyć przyciągający uwagę i estetyczny życiorys, skorzystaj z naszego kreatora i wygeneruj CV bezpłatnie w kilka minut.

Profesjonalne CV w 3 krokach:

 • Załóż konto
  Załóż konto i zacznij tworzyć Curriculum Vitae.
 • Uzupełnij Cv
  Uzupełnij CV i dopasuj je do oferty pracy.
 • Pobierz CV
  Pobierz CV za darmo

Generator CV. Stwórz CV z nami!

Chcesz stworzyć skuteczne CV w 5 minut? Jesteś w dobrym miejscu!

Nasz darmowy kreator CV to proste, intuicyjne narzędzie, dzięki któremu szybko przygotujesz profesjonalny życiorys. Czytelny wzór uwzględnia wszystkie ważne dla pracodawcy kategorie (doświadczenie zawodowe, wykształcenie, umiejętności i zainteresowania w CV). Opracowany przez naszych specjalistów, nowoczesny, a zarazem nieskomplikowany układ przyciąga wzrok i pozwala rekruterowi skupić się na tym, co najważniejsze – Twoich atutach.

Tworzysz pierwsze CV bez doświadczenia? A może poszukujesz CV dla studenta, informatyka czy handlowca? Korzystając z naszego uniwersalnego szablonu, masz pewność, że nie zapomnisz o żadnych ważnych formalnościach i nie utkniesz w miejscu, godzinami zastanawiając się, czy wszystko wygląda dobrze.Tworzenie CV wcale nie musi być trudne.

Załóż bezpłatne konto na Praca.pl, uzupełnij szablon i pobierz gotowe CV w formacie PDF. Aplikuj na tysiące ofert od najlepszych pracodawców w Polsce!

Prosty kreator CV, dzięki któremu:

 • Załóż konto
  Tworzenie CV zajmie ci kilka minut
 • Załóż konto
  Skorzystasz ze wzoru CV online opracowanego przez ekspertów
 • Załóż konto
  Łatwo wyedytujesz darmowe CV w pdf
 • Załóż konto
  zdobędziesz pracę,
  o której marzysz