Praca.pl Praca
Asystent-ka ds administracji slaskie

Praca Asystent-ka ds administracji slaskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Pracownik działu logistyki magazynu

    Bowim S.A.   Sosnowiec    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zatrudnimy osobę do pracy biurowej na 2 zmiany przy komputerowej obsłudze dokumentów, oraz koordynacji pracy magazynu. W skład obowiązków wchodzi obsługa klienta oraz współpraca z magazynem.
  • Asystent w Dziale Finansów i Umów

    Mosty Katowice Sp. z o.o.   Katowice, ul. Rolna 12    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior) / asystent  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Zakres obowiązków: prowadzenie bieżącej dokumentacji, obsługa umów, prowadzenie korespondencji, współpraca z podwykonawcami w zakresie realizowanych zadań, inne zadania administracyjno-biurowe zlecone przez przełożonego. Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, znajomość...
  • Asystent / Asystentka ds. Administracji

    Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.   Czeladź, Wiosenna 2    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    12 dni
    Zakres obowiązków: Wsparcie administracyjne zespołu handlowego; Obsługa administracyjna biura, dbanie o wizerunek oddziału; Tworzenie, nadzór i koordynacja korespondencji jak również dokumentacji wewnętrznej oddziału; Obsługa klienta; Opisywanie i wysyłanie faktur; Kontrola płatności...
  • Pracownik biurowy- asystent/ka ds. kontaktu z klientem

    Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach   Sosnowiec    praca stacjonarna
    10 dni