Praca.pl Praca
Audytor gliwice

Praca Audytor gliwice najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca audytor śląskie najnowsze oferty pracy

  • Inżynier ds. Systemów Jakości

    Aptiv   śląskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Gdańsk
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    21 godz.
    Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Nowatorów 20 Twoja rola: Będziesz odpowiadać za zapewnienie zgodności systemu zarządzania w Aptiv Gdańsk z wymaganiami normy IATF16949, procedur korporacyjnych oraz specyficznych wymagań klientów. Twoje obowiązki będą obejmować m.in.: Nadzorowanie,...
  • Specjalista ds. ciągłego doskonalenia

    Sonepar Polska sp. z o.o.   Katowice, ul. Obrońców Westerplatte 81    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    22 godz.
    Główny zakres obowiązków: Zapewnienie ciągłego rozwoju procesów i procedur oraz ciągłe usprawnianie ich efektywności; Wdrażanie, tworzenie i dostosowanie istniejących procedur; Identyfikacja ryzyka, dostarczanie rekomendacji po przeprowadzonym badaniu; Udział w audytach przeprowadzanych...
  • Inspektor wojewódzki

    Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach   Katowice    praca stacjonarna
    10 dni