Praca.pl Praca
Doradca Handlowy Legnica

Praca Doradca Handlowy Legnica najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca doradca handlowy dolnośląskie najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Sprzedaży B2B

    Cartrack Polska Sp. z o.o.   dolnośląskie    praca mobilna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat
    8 dni
    Zakres obowiązków: Samodzielne wyszukiwanie i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych i realizacja celów sprzedażowych; Sprzedaż usług z zakresu zarządzania flotą oraz optymalizacji procesów biznesowych; Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami, opartych na partnerskiej...
  • Przedstawiciel Handlowy ds. elektromobilności (Partner Handlowy)

    ELOMOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   dolnośląskie    praca zdalna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie / kontrakt B2B  tymczasowa/dodatkowa / część etatu / pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    Jako Partner Handlowy będziesz współpracował z działem sprzedaży oraz działem operacyjnym Elomoto.eco w zakresie pozyskiwania lokalizacji pod dzierżawę stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz sprzedaży stacji, a także pozostałych nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez Elomoto.eco.
  • Koordynator ds. Sprzedaży (K/M)

    Novotel & ibis Wrocław Centrum   Wrocław    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    9 dni
    Twoja misja to sprzedaż usług hotelowych, przygotowywanie ofert handlowych, formułowanie odpowiedzi na zapytania ofertowe i negocjacje kontraktów. W swojej pracy połączysz swoje zaangażowanie oraz doświadczenie, aby pozyskiwać klientów i budować z nimi długotrwałe relacje.
  • Regionalny Inżynier sprzedaży

    Praca.pl   dolnośląskie    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    10 dni
    Zakres obowiązków: Zapewnienie wysokiej jakości doradztwa techniczno-handlowego. Implementacja innowacyjnych rozwiązań skrawających w praktyce. Aktywne prowadzenie sprzedaży asortymentu skrawającego. Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych. Budowanie oraz utrzymywanie relacji z...
  • Specjalista do spraw sprzedaży

    Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie   Strzelin    praca stacjonarna
    2 dni