Praca.pl Praca
Doradca serwisowy oltarzew

Praca Doradca serwisowy oltarzew najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca doradca serwisowy mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Serwisant Drobnego Sprzętu Bankowego

    Security Expert Sp. z o.o.   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Poznań
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 godz.
    Obszar Działania Home Office i teren Polski Wschodnio Południowej Twój zakres obowiązków: naprawy drobnego sprzętu typu liczarki, kaset bankomatowych, wpłatomatów, elektronicznych urządzeń plombujących, testerów banknotów w siedzibie firmy oraz u klienta; wsparcie techniczne dla...
  • Sprzedawca Części Zamiennych i Usług Serwisowych

    Liebherr Polska Sp. z o.o.   Rusiec (pow. pruszkowski, gm. Nadarzyn), k. Nadarzyna    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Sporządzanie ofert na części zamienne, Obsługa zamówień serwisowych, Sprzedaż części zamiennych i usług serwisowych, Wystawianie faktur sprzedaży na części zamienne i usługi serwisowe, Terminowe przygotowanie, kompletowanie i realizacja zamówień.
  • Technik Serwisu

    Xapika sp. z o.o   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Twój zakres obowiązków praca przy taborze tramwajowym; prace serwisowe i utrzymanie floty tramwajowej; prace w aplikacji nadzoru kolejowego;
  • Field Service Manager QSR

    NES Global Talent   Warszawa, i okolice    praca mobilna
    specjalista (mid)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Twój zakres obowiązków: Zapewnianie obsługi klienta i rozwiązań dla jego potrzeb w zakresie sprzątania i urządzeń sanitarnych, Osiąganie celów sprzedażowych i kosztowych dla przydzielonego obszaru; Zapewnianie klientom edukacji i szkoleń w zakresie bezpieczeństwa żywności i...
  • Specjalista do opisywania samochodów ciężarowych

    BAS Holding   mazowieckie     za 3 dni wygasa
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    6 dni
    Udokumentowane doświadczenie w branży motoryzacyjnej; Umiejętności techniczne; Posiadasz prawo jazdy kategorii B (wymagane), C (mile widziane); Potrafisz pracować z komputerem; Komunikatywność ; wymagana jest znajomość języka Angielskiego i Niemieckiego; Jesteś sumienny i dobrze...