Praca.pl Praca
Dyspozytor slesin

Praca Dyspozytor slesin

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Dyspozytor (w transporcie międzynarodowym)

    KAWCZYŃSKI LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   Ślesin (pow. nakielski, gm. Nakło nad Notecią)    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 godz.
    Obowiązki: efektywne zarządzanie częścią floty transportowej, skuteczna optymalizacja tras i kosztów transportu, koordynowanie pracy kierowców, dbałość o serwis świadczonych usług logistycznych, współpraca między działami podnosząca jakość obsługi klienta, codzienne budowanie...

Praca dyspozytor kujawsko-pomorskie wielkopolskie najnowsze oferty pracy

  • Dyspozytor medyczny w Wydziale Powiadamiania Ratunkowego

    Wielkopolski Urząd Wojewodzki w Poznaniu   Poznań, ul. Wiśniowa 13a    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat / część etatu   7 800 - 8 250 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    2 dni
    ZAKRES ZADAŃ przyjmowanie zgłoszeń alarmowych i powiadomień o zdarzeniach, ustalanie priorytetów i niezwłoczne dysponowanie zespołów ratownictwa medycznego na miejsce zdarzenia; przekazywanie niezbędnych informacji osobom udzielającym pierwszej pomocy; przekazywanie kierującemu akcją...
  • Dyspozytor

    Schenker sp z o.o.   Bydgoszcz, ul. Fordońska 266    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zakres zadań: Efektywne planowanie tras dla samochodów w kolekcji i dystrybucji oraz dla połączeń liniowych, Planowanie oraz koordynowanie załadunków na terminalu, Kontakt z klientami oraz kierowcami, Dbanie o realizację kluczowych wskaźników KPI. Oczekiwania wobec kandydatów: Otwartość...