Praca.pl Praca
elektromonter sieci

Praca elektromonter sieci

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Samodzielny Referent w Wydziale Majątku Sieciowego

    PGE Dystrybucja S.A.   Wyszków, ul. Pułtuska 116    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Twój zakres obowiązków: Aktualizacja i wprowadzanie obiektów elektroenergetycznych do systemu SID. Prace dotyczące dokumentacji obiektów i urządzeń elektroenergetycznych oraz dokumentacji ruchowo-eksploatacyjnej, współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Rejonu w zakresie jej...
  • Elektromonter linii napowietrznych

    PGE Dystrybucja S.A.   Rzeszów    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Twój zakres obowiązków: usuwanie awarii na sieci elektroenergetycznej, obsługa reklamacji i zgłoszeń odbiorców, realizacja zadań eksploatacyjnych, nadzór nad sprawnością sieci dystrybucyjnej, usuwanie czynników niebezpiecznych.
  • Lider Brygady Elektromonterów

    Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.   Częstochowa    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / junior  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Za co będziesz odpowiedzialny na tym stanowisku: Koordynacja usuwania bieżących awarii maszyn; Planowanie i udział w realizacji okresowych przeglądów maszyn i urządzeń; Eksploatacja i konserwacja urządzeń, instalacji; Kontakt z klientem, udział w naradach roboczych; Nadzór nad...
  • Elektromonter sieci trakcyjnej

    ZAKŁAD SIECI I ZASILANIA sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    demontaż elementów sieci trakcyjnej; montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej; montaż osprzętu sieci trakcyjnej; montaż sekcji sieci trakcyjnej; regulacja sieci trakcyjnej;
  • Monter sieci trakcyjnej

    Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    5 dni
    Będziesz odpowiadać za: przeglądy, naprawę, konserwację sieci trakcyjnej i jej urządzeń, remonty kapitalne sieci trakcyjnej, pogotowie sieci trakcyjnej i instalacji trakcyjnych. A od Ciebie oczekujemy: wykształcenia zasadniczego zawodowego technicznego (preferowane kierunki: elektronika,...