Praca.pl Praca
Kasjer kasjerka glogow malopolski

Praca Kasjer kasjerka glogow malopolski najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca kasjer kasjerka podkarpackie najnowsze oferty pracy

  • Kasjer walutowy / Kasjerka walutowa

    Auto Rent International   Przemyśl    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Wymagania: osoba niekarana, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami, umiejętność obsługi komputera, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, wykształcenie minimum średnie; mile widziane doświadczenie na podobnym...
  • Doradca Klienta

    G8 S.A.   Krosno, CH Vivo    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat   5 000 - 7 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Twoje zadania: profesjonalne doradztwo Klientom w doborze mody męskiej, aktywna sprzedaż produktów i tworzenie pozytywnego doświadczenia zakupowego, dbałość o estetykę i prezentację produktów w salonie. Oczekiwania: pasja do mody męskiej i zainteresowanie aktualnymi trendami,...
  • Pracownik sklepu

    FRAC DETAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   Rzeszów    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    krojenie i pakowanie wędlin, serów i mięsa, obsługa klientów,wykładanie produktów na lady chłodnicze (pracownik stoiska mięsnego), obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towarów oraz dbanie o ich prawidłową ekspozycję, sprawdzanie dat ważności (kasjer-sprzedawca), drobne prace porządkowe.
  • Kasjer-sprzedawca

    Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli   Stalowa Wola    praca stacjonarna
    4 dni
  • Sprzedawca-kasjer (staż)

    Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie   Rymanów    praca stacjonarna
    8 dni