Praca.pl Praca
Kierowca ciagnika

Praca Kierowca ciagnika

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 8

  • Kierowca ciężarówek C+E

    Feel Flex   Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Nasi kierowcy pracują jako: Kierowcy dystrybucji marketów spożywczych; Kierowcy ciężarówek recyklingu; Kierowcy ciężarówek chłodnia, izoterma; Kierowców Terbergów (placowych) Uwaga nie posiadamy ofert dla kierowców na trasach międzynarodowych i chcących pracować w tzw systemie!
  • pracownik fizyczny  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Obowiązki: Prowadzenie samochodu ciężarowego Dbanie o stan techniczny pojazdu Ładowanie i nadzór nad prawidłowym załadowaniem ładunku Pokonywanie wyznaczonych tras zgodnie z ustalonym harmonogramem Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego w danym kraju Wymagania: Doświadczenie w kierowaniu...
  • Kierowca ciągnika rolniczego - dpp

    Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu   Kamienica (pow. koniński, gm. Kazimierz Biskupi), Kamienica    praca stacjonarna
    2 dni
  • Kierowca ciągnika rolniczeg

    Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku   Lyski    praca stacjonarna
    8 dni
  • Kierowca ciągnika siodłowego

    Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku   Hucisko Jawornickie    praca stacjonarna
    9 dni
  • Kierowca ciągnika

    Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim   Janków Przygodzki    praca stacjonarna
    10 dni

Oferty urzędu pracy