Praca.pl Praca
Kierownik ds produkcji bialystok

Praca Kierownik ds produkcji bialystok najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca kierownik ds produkcji lubelskie podlaskie najnowsze oferty pracy

  • Kierownik - prefabrykacja

    Dibora & CO   lubelskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    kierownik/koordynator / pracownik fizyczny  kontrakt B2B
    14 godz.
    Firma z kapitałem niemieckim i doświadczeniem na rynku ponad 20 - letnim poszukuje do zespołu przy samodzielnej i łatwej produkcji prefabrykatów betonowych. KIEROWNIK współpracujący na linii produkcyjnej w zespole, do prostych czynności.
  • Starszy Kontroler Jakości

    Dr Gerard Sp. z o.o.   Radzyń Podlaski    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Główne zadania: kontrola i rejestracja dostaw; pobieranie prób i wykonywanie analiz surowców i opakowań, półfabrykatów oraz wyrobów gotowych; kontrola jakości półfabrykatów i wyrobów w toku produkcji; badania przechowalnicze wyrobów; kontrola higieniczna obszaru produkcji oraz...
  • Sztygar / Kierownik w górnictwie

    Praca.pl   lubelskie     za 2 dni wygasa
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Warszawa, Bemowo
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    14 dni
    Obowiązki: Nadzór nad drążeniem tuneli metodą TBM. Przestrzeganie norm bezpieczeństwa i jakości. Organizacja i kierowanie pracą zespołu.