Praca.pl Praca
Kucharz lubuskie

Praca Kucharz lubuskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 7

  • Kasjer / Bufetowa

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Świebodzin    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   4 500 zł brutto/mies.
    5 dni
    Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej. Pakowanie, wydawanie i roznoszenie posiłków. Przygotowywanie kanapek, sałatek i deserów oraz przygotowywanie pizzy. Zmywanie naczyń i sprzętów kuchennych. Utrzymanie porządku w miejscu pracy. Przestrzeganie zasad HACCP. Oczekujemy: Aktualnych...
  • Kucharz

    Powiatowy Urząd Pracy w Żarach   Łęknica    praca stacjonarna
    1 dni
  • Kucharz

    Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie   Lubiatów (pow. krośnieński, gm. Dąbie), Lubiatów    praca stacjonarna
    1 dni
  • Pomoc kuchenna

    1 dni

    Powiatowy Urząd Pracy w Międzyrzeczu   Głębokie (pow. krośnieński, gm. Bytnica), Głębokie    praca stacjonarna
    2 dni

    Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim   Kosarzyn    praca stacjonarna
    4 dni

    Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu   Żagań    praca stacjonarna
    7 dni