Praca.pl Praca
Magazynier magazyn opakowan

Praca Magazynier magazyn opakowan

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 6

  • Pakowacz w magazynie z odzieżą

    OTTO Work Force Recruitment   Holandia, Venlo/Sevenum, Venray, Eindhoven, Roosendaal, Oosterhout, Heerlen, Lelystad, Echt, Tilburg, Nieuwegein, Oss, Herten, Roermond
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    10 godz.
    Opis Stanowiska: Twoje zadania będą obejmować kompletowanie, pakowanie, wysyłkę i obsługę zwrotów. To łatwa praca do której nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy kompleksowe szkolenie i wsparcie! Wymagania: Komunikatywna znajomość języka angielskiego! Dyspozycyjność na dłuższy okres min. pół roku;
  • Pracownik magazynu - pakowanie zamówień w sklepie internetowym

    ESKULAP   Balice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    pakowanie skompletowanych zamówień; przygotowanie zamówień do wysyłki, dbanie o porządek na stanowisku pracy, współpraca z pozostałymi działami.
  • Kierowca wózka widłowego

    Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.   Nowy Dwór Mazowiecki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    załadunek i rozładunek ciężarówek; obsługa produkcji; przewożenie półproduktów, opakowań i produktów finalnych w obszarze magazynowym ustawianie opakowań i produktów w wyznaczonych miejscach w magazynie wysokiego składowania przy użyciu skanerów dostarczanie materiałów i opakowań...
  • Paletowy

    4 dni
    transport zapakowanych wyrobów gotowych za pomocą wózka elektrycznego/paletowego w wyznaczone miejsce, obsługa owijarki palet z wyrobem gotowym, dostarczanie materiałów używanych do pakowania wyrobu gotowego na produkcję, pilnowanie porządku na stanowisku pracy;
  • Magazynier

    Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.   Radomsko    praca stacjonarna
    5 dni
    załadunek i rozładunek ciężarówek; przewożenie półproduktów, opakowań i produktów finalnych w obszarze magazynowym; ustawianie opakowań i produktów w wyznaczonych miejscach w magazynie wysokiego składowania przy użyciu skanerów; przygotowanie opakowań pod produkcję (mycie koszy...
  • Pakowacz / Magazynier

    AKPO KONSTRUKCJE ALUMINIOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   Zegartowice, Zegartowice 160, koło Dobczyc    praca stacjonarna
    6 dni
    Do Twoich obowiązków będzie należeć: nadzór nad rozładunkami i sprawdzanie ich zgodności z dokumentami; kontrola odbieranego produktu pod względem ilościowym i jakościowym; załadunki i rozładunki towarów; pakowanie wyrobów gotowych; Od Ciebie oczekujemy: zapału do pracy i chęci...