Praca.pl Praca
Maszynista maszyn transportowo-dzwigowych dabrowa

Praca Maszynista maszyn transportowo-dzwigowych dabrowa najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca maszynista maszyn transportowo dzwigowych mazowieckie podlaskie ... najnowsze oferty pracy

  • Operator dźwigu HDS

    MDBETON   Ożarów Mazowiecki      za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    16 godz.
    Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki i Pruszków Opis stanowiska: obsługa samochodu ciężarowego z dźwigiem typu HDS;
  • Operator żurawia

    Silva Sp. z o.o.   Szczecin, Alfa Terminal, ul. Nad Odrą 10    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Zadania na stanowisku: Obsługa dźwigu - żurawia samojezdnego Rozładunek surowca drzewnego z samochodów ciężarowych Dozowanie surowca drzewnego do rębaka

    Silva Sp. z o.o.   Strzelce Opolskie    praca stacjonarna
    2 dni
    Zadania na stanowisku: Obsługa dźwigu - żurawia samojezdnego; Rozładunek surowca drzewnego z samochodów ciężarowych; Dozowanie surowca drzewnego do rębaka;
  • Operator żurawia samojezdnego

    Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o.   Szczecin    praca stacjonarna
    6 dni
    Zakres obowiązków: Obsługa dźwigu portowego przy załadunkach i rozładunkach statków, wagonów i samochodów ciężarowych – m. innymi drewna okrągłego; Wykonywanie prostych prac trymerskich; Dbałość o powierzony sprzęt i materiały eksploatacyjne. Wymagania: Uprawnienia UDT na...
  • Mosty Łódź S.A.   dziś wygasa
    8 dni
    Opis stanowiska: obsługa dźwigu - żurawia na terenie budowy, codzienna obsługa i kontrola stanu technicznego użytkowanego sprzętu, przestrzeganie przepisów związanych z prawem pracy i BHP, możliwość pracy w delegacji.

    Praca.pl   Ożarów Mazowiecki      za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    13 dni
    Twój zakres obowiązków Obsługa samochodu ciężarowego z dźwigiem typu HDS zgodnie z normami i standardami bezpieczeństwa.