Praca.pl Praca
Mechanik Samochodowy małopolskie

Praca Mechanik Samochodowy małopolskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Mechanik serwisu ogumienia

    Transbud Nowa Huta S.A.   Kraków, ul. Ujastek 11    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 500 - 8 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Oczekujemy: Doświadczenia w naprawie i wymianie ogumienia. Mile widziana znajomość mechaniki i podstawy elektryki samochodowej;
  • Mechanik Serwisu / Młodszy Mechanik Serwisu

    Interhandler Sp. z o.o.   Głogów Małopolski    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Opis stanowiska: wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn budowlanych i rolniczych w serwisie firmowym oraz u klienta;
  • Pomocnik mechanika pojazdów samochodowych

    Grodzki Urząd Pracy w Krakowie   Kraków    praca stacjonarna
    9 godz.
  • Mechanik samochodowy

    Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie   Chrzanów    praca stacjonarna
    1 dni
  • Mechanik pojazdów samochodowych

    Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu   Oświęcim    praca stacjonarna
    1 dni