Praca.pl Praca
mechanik utrzymania ruchu, rekrutacja online

Praca mechanik utrzymania ruchu, rekrutacja online

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Mechanik Utrzymania Ruchu

    ILLUSTRO Doradztwo S.C.   Opole    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    Zakres obowiązków: Utrzymanie urządzeń i linii produkcyjnych w wymaganym stanie technicznym, umożliwiających realizację zadań produkcyjnych; Kontrola urządzeń i maszyn oraz pomieszczeń na terenie zakładu; Dokonywanie napraw, konserwacji oraz smarowania maszyn; Wykonywanie okresowych...
  • Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

    Praca.pl Sp. z o.o.   Łódź    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Naprawa maszyn (w tym pras i wtryskarek) oraz szybkie reagowanie na awarie. Regularne przeglądy i konserwacja urządzeń. Dbałość o sprawność maszyn i zapobieganie usterkom. Zamawianie części zamiennych. Instalacja i uruchamianie nowych maszyn.
  • Technik utrzymania ruchu (m/k)

    Trenkwalder   Strzegom    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    3 dni
    Zaaplikuj jeśli posiadasz: praktyczną wiedzę techniczną z zakresu elektryki, mechaniki, automatyki, pneumatyki, chęć zdobywania i rozwijania kompetencji w ramach pracy w dziale Utrzymania Ruchu, wykształcenie techniczne, doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Trenkwalder   Strzegom    praca stacjonarna
    3 dni
    Do Twoich obowiązków będzie należeć: wykonywanie planowych napraw i konserwacji maszyn produkcyjnych oraz instalacji, wykonywanie napraw, regulacji i usuwanie stanów awaryjnych powstałych podczas produkcji, analiza przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych, tworzenie...
  • Specjalista ds. utrzymania ruchu

    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   13 100 - 16 500 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    5 dni
    Twoimi zadaniami będzie: Uruchamianie, oraz testowanie złożonych urządzeń, systemów próżniowych sterowanych mikroprocesorem, hodowli kryształów, metrologii lub plazmy (zarówno funkcjonalne i akceptacyjne), Kompletowanie dokumentów testowych i odbiorowych zgodnie z ustaleniami z klientem....